Linea Light Group

Linea Light Group

Linea Light je základním stavebním kamenem našeho portfolia. Jako jeden z prvních výrobců na světě vsadil na LED technologii a jejich pionýrský katalog „Maestro“ jí byl plně zasvěcený už od začátku tohoto tisíciletí. Díky tomuto náskoku nad konkurencí se z malé rodinné firmy stal globální hráč na poli špičkového osvětlení.

A jak vypadá její současnost? Firma s certifikátem MADE IN ITALY se může pochlubit obratem přes 100 mil. EUR a čtyřmi světelnými kolekcemi. Linea Light je extraligový hráč na poli architektonického i designového osvětlení a nevynechá žádnou z důležitých globálních akcí, jako jsou Salone del Mobile v Miláně nebo Light&Building ve Frankurtu.

Přes svůj úspěch si ponechávají mentalitu malé firmy – mají špičkový servis, nabízejí zakázkovou výrobu a hlavně – naslouchají potřebám svých partnerů. Což rozhodně není ve světě svítidel samozřejmostí. I díky výše uvedeným faktorům se podařilo obrat Linea Light od započetí spolupráce ztrojnásobit (!). V roce 2024 bude otevřen nový monobrandový showroom, takže partneři kromě možnosti navštívit showroom v rámci výrobního závodu v benátském regionu se mohou seznámit s portfoliem Linea Light přímo v Miláně.

www.linealight.com

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Katalogy

Prohlédněte si i další partnerské značky

Šajn světelné studio