Corporate Friends

Corporate Friends

Sotva si povšimnete jejich svítidel, pokaždé však světla z nich. A také toho, na co jejich paprsky míří. Taková je vizitka Corporate Friends, kteří se od roku 2012 specializují na výrobu miniaturního LED osvětlení ve své malovýrobě, jen pár kilometrů od Drážďan. Na své produkty kladou ty nejvyšší nároky. Ačkoliv se někdy jedná o svítidla menší než mince, mívají vyměnitelné optiky a bývají stmívatelná.

Zákazníky Corporate Friends jsou muzea a galerie, kde je ultimativním požadavkem potřeba upozadit tvar a velikost svítidla, ale zároveň nabídnout perfektní světlo pro exponát samotný. A to pokud možno s maximální variabilitou světelného efektu na dílo, které má jejich záři vyniknout. CF se to daří skvěle, jejich vlastní galerie realizovaných projektů mluví za vše.

Pro svou finanční náročnost nejsou příliš vhodně pro běžný prodej na tuzemském trhu. Naší ideou je však nabídnout tento jedinečný systém náročné privátní klientele, obzvláště majitelům uměleckých artefaktů, které si puntičkářskou péči zaslouží.

www.corporatefriends.de/en/

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Katalogy

Prohlédněte si i další partnerské značky

Šajn světelné studio