Roger Pradier

Roger Pradier

Historie francouzské společnosti Roger Pradier se začala psát před více nez 100 lety. Přesně v roce 1893 Jean Pradier započíná živnost klempíře. Dílnu v Paříži si otevírá o sedmnáct let později. Postupem času se dílna přesouvá do města Saint-Maur. V roce 1980 nabízí neuvěřitelnou záruku 25 let na odolnost proti korozi hliníku. Vnuk Jeana Pradiera, Roger, transformuje dílnu na výrobu osvětlení v roce 1996. A tak vzniká Roger Pradier Lighting.

Dnes je RP moderní společnost s vlastní výrobou a vlastním designovým teamem. Tomu od roku 2001 vládne Stéphane Joyeux. Stéphane je produktový designer, který prošel firmami jako Plasto Design, Salomon nebo Arnold a jeho rukopis je na moderních produktech znát. Mezi materiály se objevuje speciální „montážní tableta“ (patent RP) či goretex, který zajistí voděodolnost, ale umožní odvětrání vzdušné vlhkosti.

Do našeho portfolia přidává Roger Pradier okouzlující dekorativní outdoorové osvětlení. A proč právě tato značka? Opět jde o lokálního evropského výrobce s důrazem na dlouhodobou spolupráci, otevřenost k zakázkové výrobě, vysokou kvalitu provedení a krátké dodací lhůty (cca 2 týdny).

roger-pradier.com

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Katalogy

Prohlédněte si i další partnerské značky

Šajn světelné studio