sajn-recepce-02
sajn-konferencni-mistnost-03
sajn-konferencni-mistnost-04
previous arrow
next arrow

Služby

Služby

Doporučíme vám lampičku do ložnice i lustr nad jídelní stůl. Ale Šajn primárně svítí těm, kteří hledají celkový koncept. Rozjasníme vaši kancelář, showroom, dům, byt i hotel. Posvítíme si na obchodní centrum, stadion i výrobní halu. Rozšajníme váš bazén, fasádu, most i celou ulici! Jsme odborníci. Poradíme, vymyslíme, spočítáme, dodáme a namontujeme to nejskvělejší osvětlení.

Jste spíše konzervativní? Potrpíte si na minimalismus? Nebo milujete bláznivá a odvážná řešení? Šajn má spoustu poloh, troufneme si na osvětlení jakéhokoli prostoru. Baví nás inovativní přístup, neotřelá technická řešení a skvělý design. Šajn je s vámi od prvotní ideje po konečnou realizaci.

Jsme k vašim službám

Máme vlastní projektanty, montéry a elektrikáře. Architektům nabízíme servis v řádu dnů a týdnů. To je první důvod, proč se v  Šajnu potkat na dobrou kávu.

Svou práci děláme spoustu let, máme zázemí skupiny Janča & Emas, a proto je náš servis pro architekty a designéry na špičkové úrovni: od konceptu přes zpracování projektu až po cenové nabídky a realizaci jsme vám k  dispozici a řešíme každý detail.

Někdo zkrátka pouze svítí, my umíme vytvořit pořádný Šajn.

Šajn světelné studio