Decorative

Decorative

Decorative, to je pestrá paleta vkusných svítidel do Vašich projektů, když Váš rozpočet není zrovna velkorysý. Velmi rádi po ní šaháme, když se od svítidla neočekává, aby bylo dominantní, aby vyčnívalo z řady, ale aby jednoduše splnilo svůj účel. Třebaže se svítidlům nedostává až takové péče jako u staršího sourozence STILNOVO, i přes nižší ceny svítidla z kolekce Decorative rozhodně nepatří mezi Popelky.

Na vysvětlení použití Decorative kolekce ve Vašem projektu poslouží světelný systém Sinfonia. Své arie rozehrají Puccini, Vivaldi, Rossini a Verdi. Všechny čtyři designy svítidel žijí vlastními životy – nad barem v Šajnu máme například sestavu Vivaldi. Přijďte se o půvabu těchto krasavců přesvědčit na vlastní oči. Další výhoda – pokud použijete multirozetu, můžete si z jednoho vývodu vytvořit sestavu až 12 kusů svítidel, kombinovaných v jakémkoliv designu. Sinfonia je prostě skvělý nástroj pro zajímavé či těžko uchopitelné projekty.

Decorative ale není jen řada Sinfonia. Je to všestrané portfolio stolních, nástěnných, stropních a závěsných svítidel, stejně tak jako i světelných systémů. Samozřejmostí jsou i svítidla venkovní či přenosná dobíjecí, pro Váš pobyt na zahradě.

www.linealight.com/en

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Prohlédněte si i další partnerské značky

Šajn světelné studio