Orpheus Interior
sajn-slide-02
sajn-slide-03
sajn-slide-04
Eve Chandelier Oval
sajn-slide-06
previous arrow
next arrow

Dvorní partneři

Portfolio Šajn, to je svět jedinečných svítidel našich partnerů. A naši partneři, to jsou malé rodinné firmy, které jsou zakořeněné ve své zemi a raději by zavřeli než by přestěhovali výrobu a vzali svým sousedům práci. Jsou hrdí na svou tvorbu a váží si naší spolupráce. I proto pro nás vyrobí to, co Váš projekt vyžaduje. Klidně na zakázku. A proto my rádi s jejich svítidly pracujeme a hrdě je vystavujeme.

Že byste raději šli s proudem a požadujete nějaké velké komerční značky? Ale ovšem, rádi Vám je do projektu vložíme! Jen je u nás neuvidíte. Šajn totiž věří v partnerství. A navíc nás to baví.

Dále spolupracujeme

acb lighting arkoslight artemide astro lighting bega bocci bomma cvl luminaires carpyen catellani & smith davide groppi deltalight deos eltorrent erco exenia fabbian flos fontanaarte forestier foscarini giopatocoombes ilfanale ingo-maurer jielde karman kdln luce & light luceplan marset molto luce nemo lighting occhio oty light panzeri prandina preciosa lighting redogroup petite friture sattler lighting slamp terzani tomdixon vibia vistosi wever & ducré xal zumtobel

Industriální projekty

osmont visiocom modus sovert trevos vyrtych beghelli philips ledvance
Šajn světelné studio