O nás

Náš tým

V showroomu Šajn poznáte světlo na dotek. Rafinovaný interiér od studia VRTIŠKA & ŽÁK nabízí na 300 svítidel z portfolia Linea Light, kdy každému je věnován speciální prostor. Mikrokosmos svítidel ve Vysočanech staví na precizním spojení osvětlení a prostoru. Rozsvícená světla v oddělených sektorech tvoří zářící mikrokosmos svítidel vyrobených v Itálii v čele se značkou Stilnovo. Ústředním bodem showroomu je nosná konstrukce z překližky vyvedená v barevném gradientu od fialové po oranžovou.

Šajn svítí hlavně pro architekty a designéry, ale obrací se na něj i milovníci designu z řad široké veřejnosti, kteří touží po dokonale osvětleném interiéru. Šajn umí rozzářit obývací pokoj, restauraci, bazén nebo třeba i  tenisový kurt. 

Kdo je kdo

Filip

Za vším hledejte Filipa. Světelný designér Filip celý Šajn vede, a to správným směrem. Když za ním přijdete do práce, většinou nadšeně konverzuje s klienty, nebo trénuje svou představivost nad půdorysy a obrázky projektů. Obojí mu jde skvěle a značku čím dál více pomocí PR výstupů zviditelňuje na trhu. Daří se mu i v osobním životě. Za svůj největší úspěch v tomto směru považuje, že našel někoho s kým se rozhodl založit rodinu. Na dotaz, jaký největší pracovní trapas se mu stal uvedl, že firemní večírky jsou náročné. Filip je, stejně jako jeho celý tým, milovníkem adrenalinu ve velkém stylu. Zažil a přežil Winter Survival závod a se psím spřežením se podíval za polární kruh.

#návrhy #design #residence

Dominik

Dominik je projektový manažer, který se nezastaví. Cestuje, řeší nejrůznější zadání a tvoří projekty, a to vše s nazazením sobě vlastním. Svou práci nazývá životním stylem, který ho baví. Odměnou mu je zdařilá zakázka a spokojený zákazník. Se stejnou energií se věnuje své prý snad spokojené rodině. Tvrdí, že nemá zvláštní záliby, jen jezdí rychle na motorce. Za své nejhazardnější počiny ve svém životě považuje hru rulety a svatbu.

Natália

Jako každý Šajn manažer je i Natália plná energie a nadšení pro svou práci. Nejraději se setkává s novými lidmi, a to třeba s architekty a designéry u unikátních snídaní, které v Šajnu pořádá. Za svůj největší pracovní úspěch považuje stáž na univerzitě v New Yorku. Když má Natalia volno, tak ji v Praze určitě nehledejte. Můžete to zkusit v různých evropských metropolích, v přírodě nebo třeba pod vodou. Natália má potápěčské zkoušky a mořský svět jí učaroval.

Mirek

Každý den je výzva. Tak zní motto světelného technika Miroslava s duší dobrodruha. Před 25 lety začal Miroslav pracovat jako prodejce ve specializované prodejně svítidel a svět světel už neopustil. Teď už osvětlení neprodává, ale projektuje. Že to není příliš dobrodružné? A co takhle slaňování? Miroslav je vášnivým geocacherem a pro zajímavou kešku se neváhá slanit.

Honza

Jan Slavíček je také projektovým manažerem, a jak se zdá, ti v Šajnu jsou adrenalinově založení. Jan propadl skalnímu lezení a kouzlu ferrat. Když zrovna nešplhá ve výškách, věnuje se fotografování a vyvolávání snímků v temné komoře. Historické fotoaparáty jsou totiž jeho celoživotní vášní. V práci komunikuje s klienty a společně s architekty pro ně hledá to nejlepší řešení projektů. Za svůj největší pracovní úspěch považuje, že jednou jel do práce autobusem číslo 136 jen 25 minut a věří, že se mu to povede znovu. Držíme mu palce.

Kde nás najdete

Poděbradská 1020/30
190 00 Praha 9

3D virtuální prohlídka studia