Showroom Šajn. Světlo na dotek

O nás

V showroomu Šajn se dotknete světla. Z precizního spojení osvětlení a prostoru vzniká zářící mikrokosmos italských designových svítidel. Ústředním prvkem showroomu je nosná konstrukce z překližky v barevném gradientu od fialové po oranžovou. Rafinovaný interiér od studia VRTIŠKA & ŽÁK nabízí na 300 svítidel z portfolia Linea Light v čele se značkou Stilnovo.

 

Architekti. Designéři. Milovníci krásy. Nároční klienti. Zkušení zákazníci. Nerozhodní uživatelé. Pro vás všechny svítí Šajn. V obývacím pokoji, restauraci, bazénu nebo na tenisovém kurtu.

Posviťe si na Šajn

Filip

Světelný designér, který má talent pro správný Šajn. V práci buď nadšeně diskutuje s klienty, nebo trénuje  představivost nad půdorysy projektů. Kromě toho myslí na propagaci značky a v hlavě mu blikají nápady na atraktivní eventy. Filip to umí rozšajnit i v soukromí: kromě rodinného života se věnuje adrenalinovým zážitkům. Úspěšně dokončil Winter Survival závod a se psím spřežením se podíval za polární kruh. Pokud jde o Šajn, za vším hledejte Filipa!

Dominik

Projektový manažer, který se nezastaví. Cestuje, vyřizuje, domlouvá a dotahuje, až létají jiskry. Svou práci považuje za životní styl, který ho baví. Usiluje o dotažení zakázky a spokojené zákazníky. S podobným zápalem se věnuje rodinnému štěstí. Miluje rychlou jízdu na motorce a sem tam si zahraje ruletu.

Mirek

Každý den je výzva: tak zní motto světelného technika Miroslava s duší dobrodruha. Svět světel obývá už pětadvacet let – za tu dobu přesně pochopil, co znamená ten správný Šajn. Osvětlení nejen projektuje, ale také realizuje: nebojí se výšek ani pohybu na laně. Miroslav je zapálený geocacher a zajímavá keška mu dokáže pořádně rozjasnit den.

Honza

Projektový manažer s adrenalinovými sklony. V práci komunikuje s klienty a architekty a hledá s nimi ta jasná řešení. Ve volném čase uniká ke skalnímu lezení a do zákrut ferrat. Když zrovna nešplhá ve výškách, věnuje se světlu: snímá skutečnost svými historickými fotoaparáty a v temné komoře pak vyvolává křehké obrazy.

Kde nás najdete

Poděbradská 1020/30
190 00 Praha 9

3D virtuální prohlídka studia