Jsme Šajn a zazářili jsme na letošním Designbloku. Showroom Šajn jsme navrhli společně s architekty Romanem Vrtiškou a Vladimírem Žákem (více zde). Našim cílem bylo vytvořit multifunkční a inspirativní prostředí pro práci i nezapomenutelné zážitky.  Takový je showroom Šajn, který jsme otevřeli během říjnové přehlídky designu. Stovka lidí na večírku a další po něm… tak bychom ve stručnosti shrnuli náš vstup na český trh. Za nás to byl slušný šajn. Zastupujeme na českém trhu prémiovou značku Stilnovo a především nabízíme kvalitní, rychlé a odborné služby. To vám nejspíš na webu napíše kdekdo, ale my se lišíme: 

  • Máme vlastní projektanty, montéry a elektrikáře – architektům umíme nabídnout servis v řádu dnů a týdnů, takže u nás nebudete čekat „v řadě“ několik měsíců. První důvod, proč se v Šajnu potkat na dobrou kávu.  

  • Jsme kompetentní. Co to znamená? Svou práci děláme spoustu let, máme zázemí skupiny Janča & Emas, a proto je náš servis pro architekty a designéry na špičkové úrovni: od konceptu, přes zpracování projektu až po cenové nabídky a realizaci nás máte k dispozici a řešíme každý detail. 

  • Každý týden pro vás píšeme tenhle blog a stejně jako na showroomu vás provázíme světem světla.   


Kontaktujte nás. Přijďte do našeho showroomu nebo nám zavolejte.   

#lighthub #svetlonadotek